Privātā klīnika Jūrmalā
Par rezultātu mēs atbildām
Mūsu tālruņi:
+371 29 524 529, +371 29 116 065
Rakstiet mums

Sasniegumi 2013. gadā: depresijas un obsesīvi kompulsīvo traucējumu terapija

Sveicināti! Mani sauc Jakovs Kočetkovs. Esmu privātās klīnikas “Ūdensroze” galvenais konsultants psihoterapijā.
Tas nozīmē, ka es atbildu par mūsu klīnikas visu psihoterapeitisko pasākumu izstrādāšanu un izvešanu. Un es Jums gribētu pastāstīt, ko esam sasnieguši 2013. gadā.

2013. gadā mēs pa īstam kļuvām starptautiska klīnika. Mēs uzņēmām pacientus no Latvijas, Krievijas, Zviedrijas, Somijas, Austrijas un Turkmenistānas. Pateicoties ciešai sadarbībai ar rietumu speciālistiem, mēs psihoterapijā spējām ieviest novatoriskas metodes.

Piemēram, obsesīvi kompulsīvo traucējumu ārstēšanai bez tradicionālās kognitīvās metodes un ekspozīcijas mēs sākām izmantot terapijas metodes, kuras balstās uz secinājumiem (IBA) un asociāciju sašķelšanas metodi. Tas mums ļāva iegūt ļoti labus rezultātus, ārstējot pacientus ar smagām, hroniskām obsesīvi kompulsīvo traucējumu formām. Cilvēki, kuri neticēja, ka atveseļosies, spēja kardināli izmainīt savu dzīvi. Es varētu likties ne visai kautrīgs, bet domāju, ka mūsu OKP terapijas programma ir labākā Latvijas, Krievijas un NVS valstu teritorijā.

Mēs esam sasnieguši ievērojamus rezultātus depresijas terapijā. Arī šeit mēs izmantojam gan tradicionālās, gan mūsdienīgās novatoriskās psihoterapijas izstrādes. Apkārtējā daba (Jūrmalas pludmale) mums palīdz ar panākumiem izmantot apzināšanās metodiku komplektā ar tradicionālo kognitīvo terapiju.

Bet pats galvenais, ka mums šobrīd ir cilvēku komanda, kuri nav vienaldzīgi un gatavi attīstīties!

Mums ir lieli plāni uz 2014. gadu! Mēs arī turpmāk ieviesīsim mūsdienīgas un neapgāžamas metodes psihoterapijā un farmaceitiskajā terapijā, palīdzēsim cilvēkiem atgriezties normālā dzīvē.